Kedves Középiskolások!

Kibeszélő névvel önbizalomépítő csoportot indítunk. Szövegeken és játékokon keresztül ismerkedünk önmagunkkal és egymással.Középiskolás látássérült vagy? Szeretnél más látássérült fiatalokkal megismerkedni? Igazi közösségi élményre vágysz? Nyitott vagy arra, hogy megoszd gondolataidat egy ZÁRT csoporton belül a többiekkel? Szeretsz beszélgetni, de nehezen találod a szavakat?
Gyere el a KIBESZÉLŐ alkalmaira és légy részese egy barátságos, elfogadó közösségnek!
Miről fogunk beszélgetni? Ilyenekről, mint: látássérült fiatal vagyok, kamasznak lenni, ismerkedés önmagammal, barátságaim, álmaim, értékeim – kincseim, boldogságom – szabadságom, hősöm, félelmeim
Kinek szól a csoport: középiskolás látássérült fiataloknak.
Mikor: 2 hetente szerdánként, 17.30-19.00. óra
Alkalmaink: március: 30, április: 13, 27, május: 11, 25, június: 8.
Hol: Gyengénlátók Általános Iskolája, 1147 Budapest Miskolci u. 77.
A részvétel a jelentkezőknek ingyenes, a programot a Kovács Csongor Alapítvány a Gyengénlátó Gyermekekért alapítvány finanszírozza.
Jelentkezés és érdeklődés: Szentgáli Kinga Csenge,
email: szentgali.kinga.csenge@gmail.com, telefon: +36306317391
Idézet: „A felnőttek azt mondják, hogy az embernek nincs szüksége sok barátra, elég, ha csak egy van.
Esetleg tudja valaki Ennek az Egynek a számát?” Linn Skåber